ראשי

נובה קיבלה הזמנות בהיקף של מעל 10 מיליון דולר

nova logo80 60

הזמנות אלה תומכות בציפייה לשנה רביעית של הכנסות שיא ובהמשך מגמת הצמיחה בשנת 2017.

 

נובה מכשירי מדידה הודיעה כי קיבלה הזמנות בהיקף של מעל 10 מיליון דולר עבור פתרונות X-Ray ממספר יצרני שבבים.

ההזמנות שהתקבלו הינן עבור מספר מכונות VeraFlex III אשר ישמשו למדידת הרכב חומרים ועובי שכבות בשלבים הקריטיים ביותר בתהליך ייצור השבבים. הזמנות אלו הובילו להיקף שיא של הזמנות ברבעון הרביעי של 2016 ותומכות בציפיות ההנהלה להכנסות שיא ברבעון הרביעי ולשנה רביעית ברציפות של שיא בהכנסות.

"הביקוש הגובר לפתרונות מדידה מבוססי טכנולוגיית X-Ray בא לידי ביטוי בהזמנות אלה, המגבירות את ביטחוננו באטרקטיביות של סל הפתרונות הייחודי שלנו, המשלב יכולות מדידה של הרכב חומרים ושל עובי שכבות בשלבים המתקדמים ביותר של ייצור שבבים," ציין איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה. "המיצוב החזק שלנו בתחום המדידות האופטיות בקרב יצרניות ה-Foundry תומך במאמצי החדירה שלנו עם פתרונות ה- X-Ray למספר לקוחות מובילים, הבאים לידי ביטוי בהזמנות חדשות אלו. בשנת 2017 אנו מצפים להזדמנויות מכירה צולבות נוספות בכל קווי המוצרים שלנו , המדגישות את המיצוב האסטרטגי החזק שלנו בשוק."

"הזמנות אחרונות אלה לשנת 2016 מחזקות את ביטחוננו לסיום חזק של שנת שיא נוספת, המשקפת את הביקוש שאנו חווים לכלל הפתרונות שלנו בתחום המדידות האופטיות והמדידות מבוססות ה- X-Ray." הוסיף מר אופנהיים. "על בסיס צבר ההזמנות ברבעון הרביעי אנו נכנסים לשנת 2017 עם מומנטום ובטחון גובר בצמיחה המתמשכת שלנו".

מערכת SemIsrael