חדשות ישראל

Newsight Imaging גייסה השקעה אסטרטגית מ-Infore

fundraising 80 60

ההשקעה תשמש לפיתוח ערוצי שיווק ומכירה גלובליים וכן להמשך פיתוח החיישנים החדשניים של Newsight בתחומי הרובוטיקה והאוטומוטיב.

 

חברת ניוסייט אימג'ינג, המפתחת חיישני מצלמה מתקדמים עבור יישומי רובוטיקה, אוטומוטיב וסריקה ספקטרלית, הודיעה היום על השלמת גיוס הון במסגרת השקעה אסטרטגית pre-A מקרן ההון הסינית, Infore, המשמשת כזרוע ההשקעות של ענק מוצרי החשמל הסיני, חברת מידאה( Midea ).

ההשקעה תשמש לפיתוח יכולות שיווק ומכירה, וכן הרמת ייצור המוני של משפחת הסנסורים הראשונה ה NSI3000 אשר הושקה לא מכבר, ובעיצומו של פיתוח מואץ בקרב מספר לקוחות המפתחים מערכות Lidar . כמו כן, תשמש ההשקעה להמשך גיוס והרחבת צוות הפיתוח האיכותי העוסק במוצר הבא של ניוסייט, משפחת ה NSI5000 אשר תשמש ליישומי מערכות ADAS (סיוע לנהג) ותעשיית האוטומוטיב.

"אנו שבעי רצון מהצטרפות Infore אל משקיעי ניוסייט", אמר אלי אסולין, מנכ"ל ניוסייט אימג'ינג,"ואף יותר מכך לאור העובדה כי ניוסייט הינה ההשקעה הראשונה בישראל של Infore, ובין ההשקעות הגלובליות הראשונות מחוץ לסין. Infore, יחד עם חברת מידאה, תהווה שותף אידיאלי עבור ניוסייט עם הגישה האבסולוטית לשוק הסיני, הידע בניהול חברת ענק כמו מידאה, וההערכה לפיתוחי חברת ניוסייט, כל אלו הם פקטורים משמעותיים אשר לבטח יתרמו רבות לפיתוח עסקיה של ניוסייט בסין ומחוצה לה".

“זהו כבוד גדול להשקיע בניוסייט, אשר בעלת יתרון משמעותי בטכנולוגיות CMOS Lidar וכן הנהלה בעלת ניסיון של יותר מ25 שנה בתעשיית הסמיקונדוקטור, אמר מר יאנג לי, מנהל השקעות ראשי בקרן Infore: " Infore בעלת משאבים רבים בסין אשר יכולים להעצים את התפתחות המסחרית של הטכנולוגיה הישראלית. באמצעות שיתוף פעולה הדוק, אני מאמין כי ניוסייט תהווה שחקן מרכזי ביישומי רובוטיקה ואוטומוטיב בעתיד הקרוב."

מערכת סמישראל