דיווחים מהשטח

בעוד פחות משבוע - כנס סמישראל אקספו 2018 יוצא לדרך

expo logo8060

הכנס יערך ביום שלישי, 27-11-2018, במרכז הכנסים אווניו, אירפורט סיטי, ההשתתפות לעובדי חברות השבבים הישראליות ללא עלות.

 

ביום שלישי בעוד פחות משבוע, ה-27 לנובמבר יערך כנס SemIsrael Expo 2018 במרכז הקונגרסים אווניו, באירפורט סיטי. הכנס מהווה מפגש שנתי ייחודי ומקצועי עבור קהילת אנשי השבבים הישראלית. הצטרפו ליותר מ-1000 מאנשי התעשייה שכבר הבטיחו את מקומם בכנס המרכזי של תעשיית השבבים הישראלית.

לרגל הכנס יגיעו דוברים ומציגים מרחבי העולם, במיוחד להשתתף בכנס.

הכנס יעסוק השנה באתגרי תעשיית השבבים העולמית והישראלית, ויארח עשרות מרצים בכירים וחברות מובילות מרחבי העולם.

* השנה, סמישראל חוגגת את השנה השישית לכנס האקספו, ובמסגרת החגיגה הגדולה נארח את אומן הסטנדאפ המוביל בישראל - אבי נוסבאום! כל קהילת הסמיקונדקטור הישראלית מוזמנת לחגיגה! *

הכנס יפתח במושב מליאה, עם 4 הרצאות של בכירי תעשיית השבבים העולמית (כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים על המרצים הבכירים) וימשיך עם תוכנית עשירה במיוחד של כ-40 הרצאות טכניות, הניתנות ע"י טובי המומחים העולמיים (התוכנית המלאה של הכנס)

הכנס ילווה בתערוכת ספקים, הגדולה בישראל, הכוללת השנה גם מספר רב של ספקים שמבקרים בישראל בפעם הראשונה, במיוחד לרגל הכנס החשוב.

הכנס כולל 5 מסלולים מקצועיים, מסלול IP & Cores בו יוצגו מגוון פתרונות ומוצרים חדשניים, מסלול Font-end & Verification בו ידונו כלים חדשים בתחום התכן הלוגי והאימות, מסלול תכנון פיזי (Physical Design) בו ידונו נושאים בתחום ה- backend, ומסלול Post Silicon בו ידונו בתחומי הבדיקות, האריזות והאיכות. והשנה מסלול חדש - AI & Machine Learning - עם הרצאות מעולות בתחום חם זה.


לפרטים מלאים על הכנס הכנסו  לאתר הכנס – ולהרשמה (השתתפות לעובדי חברות השבבים הישראליות ללא עלות) לחצו כאן

רוצים להזכר בכנס המדהים של 2017? 

מערכת SemIsrael