דיווחים מהשטח

מיכאל בוקאיה הוא ה- COO החדש של סיוה

CEVA2015logo8060

בוקאיה שימש כמנהל חטיבת התקשורת האלחוטית בסיוה החל מאוקטובר 2014 ועד כה.

ספקית טכנולוגיות עיבוד האותות והבינה המלאכותית סיוה, הודיעה על מינויו של מיכאל בוקאיה לתפקיד מנהל תפעול ראשי (COO), החל מה-4 באפריל. בתפקיד חדש זה, בוקאיה יהיה אחראי על כל פעילויות המחקר, הפיתוח ושיווק טכנולוגיות החומרה והתוכנה של סיוה, וידווח ישירות למנכ"ל החברה, גדעון ורטהייזר.

בוקאיה שימש כמנהל חטיבת התקשורת האלחוטית בסיוה החל מאוקטובר 2014 ועד כה. לפני כן, מינואר 2006 ועד אוקטובר 2014, שימש כארכיטקט הראשי של מעבדי האותות הדיגיטליים שפיתחה סיוה, ורשם כמה פטנטים על שמו בתחום זה. בהשכלתו, הוא בוגר הנדסת אלקטרוניקה בטכניון ולימודי מנהל עסקים במסלול מנהלים בסטאנפורד.

Michael Boukaya

מנכ"ל סיוה, גדעון ורטהייזר, אמר: "מיכאל הוכיח מנהיגות וביצועים יוצאי דופן במהלך הקריירה הארוכה שלו בסיוה, ותרם משמעותית להתפתחותנו כשחקן דומיננטי בשווקי הסמארטפונים בדור 4 ו-5, תחנות בסיס סלולריות, ומוצרי IoT הפועלים ברשתות סלולריות. עם ניסיון טכנולוגי כה חזק והיכרות מעמיקה עם השווקים השונים, יסייע מיכאל בקידום אסטרטגיית הצמיחה שלנו והמשך הרחבת יכולותינו בעולם החכם והמקושר לאינטרנט".

מיכאל בוקאיה הוסיף: "זהו כבוד להתמנות למנהל התפעול הראשי של סיוה. כמי שנמצא בחברה מאז הקמתה ב-2002, אני גאה מאוד במה שהשגנו עד היום ובהפיכתה של סיוה לחברה המובילה בתחום טכנולוגיות הקניין הרוחני במגוון שווקים. אני נרגש מההזדמנות המיוחדת לסייע בהובלת סיוה לשלב הבא של צמיחה והתרחבות".

מערכת SemIsrael