טכנולוגיה

NVIDIA הטמיעה את מערכת Protium X1 החדשה של קיידנס

cadencelogo8060

ProtiumX1 מספקת ל-NVIDIA פלטפורמה אופטימלית למרכזי נתונים עם מהירות של מולטי-מגה הרץ לשלבי פיתוח תוכנה מוקדמים, רגרסיות חומרה ותוכנה וכן אימות מערכת מלא.

קיידנס דיזיין סיסטמס הודיעה כי חברת NVIDIA, הטמיעה את מערכת Protium X1 החדשה שלה, המבוססת FPGA, ומיועדת לשלבי פיתוח תוכנה מוקדמים. באמצעות ProtiumX1 יתאפשר ל-NVIDIA להאיץ את תהליכי הפיתוח של ה- GPU's שלה, בעלי הקיבולת הגדולה, המיועדים לעולמות הגיימינג, התחבורה, הבינה המלאכותית (AI), ותחומי תעשייה נוספים.

ProtiumX1 מספקת ל-NVIDIA פלטפורמה אופטימלית למרכזי נתונים עם מהירות של מולטי-מגה הרץ לשלבי פיתוח תוכנה מוקדמים, רגרסיות חומרה ותוכנה וכן אימות מערכת מלא. בנוסף, מאפשרת הפלטפורמה ביצועים מדרגיים, קיבולת אופטימלית, יכולות ניפוי באגים מתקדמות וכן אפשרות להגיע מהר יותר לסימולציה.

"פלטפורמת Protium X1 מאפשרת לנו לראשונה, לפתח את תכנוני ה-GPU הגדולים שלנו על בסיס FPGA ", אמר נארנדרה קונדה (Narendra Konda), מנהל הנדסת חומרה ב-NVIDIA. "בחרנו בפלטפורמה, מכיוון שהיא מאפשרת לנו להאיץ את פיתוחי התוכנה והקושחה, כמו גם את האינטגרציה של המערכת, וזה בא לידי ביטוי בזמן ההגעה לשוק ובאיכות המוצר".

מערכת SemIsrael