חדשות ישראל

Veriest משתפת פעולה עם MINRES בנושא סביבות פיתוח ל RISC-V

Veriest New Logo Nov2014 80 60

העבודה המשותפת תאפשר פיתוח מוקדם של תוכנות משובצות על ליבות RISC-V ופלטפורמות בעלות רמת בטיחות גבוהה.

Veriest Solutions, חברה מובילה בתחום שירותי תכנון אלקטרוני, וחברת MINRES Technologies, ספקית של פתרונות Virtual Prototyping מתקדמים, הודיעו היום על שיתוף פעולה.

במסגרת שיתוף פעולה זה, החברות יפעלו לספק שירותים ולפתח פתרונות של ל Virtual Prototyping למערכות מבוססות RISC-V המאפשרות לנצל מטודות פיתוח תוכנות מתקדמות (כדוגמת תכנון Agile), המביאות ליעילות מרבית, קיצור זמן הגעת מוצרים לשוק, ומעל לכל, שיפור מדדי איכות עבור מערכות משובצות ביישומים קריטיים, הדורשים רמת בטיחות ואבטחת-מידע גבוהות.

בנוסף, החברות יפתחו יחד סביבות תכנון ASIC המאפשרות ללקוחות החברה ליצור פלטפורמות RISC-V בעלות רמת בטיחות גבוהה, תחת תקן ISO26262 תוך מינוף המומחיות של Veriest בתחומי התכנון והאימות של ASIC ומומחיות MINRES בתכנון בסביבת בטיחות פונקציונאלית .

משה זלצברג, מנכ"ל Veriest, אמר: "ארכיטקטורת העיבוד RISC-V זוכה לתשומת לב הולכת וגוברת מצד לקוחותינו הבינלאומיים. באמצעות שיתוף פעולה זה עם הצוות המאוד מקצועי של MINRES, אנחנו נציע פתרון RISC-V רחב יותר עבור לקוחותינו, תוך כדי מינוף על מומחיות Veriest בתכנון וויריפיקציה של רכיבי ASIC ותוכנות משובצות".

אייק ינטש, מנכ"ל MINRES הוסיף: "אנו שמחים לשתף פעולה עם Veriest, חברה מובילה ומוכרת בשירותי תכנון ASIC. שותפות זו תאפשר לנו להביא את הפתרונות החדשניים של MINRES לבסיס לקוחות רחב יותר. "

חברת MINRES תציג מאמר בנושא "פיתוח תוכנה משובץ ל-SoC מבוסס RISC-V" במהלך ה- RISC-V Roadshow הקרוב, ב16 לספטמבר, במלון דן תל אביב, ישראל, לפרטים נוספים הקליקו כאן

מערכת SemIsrael