ראשי

Rachip סייעה בפיתוח שבב הרדאר של Arbe

rachip 2018 8060

צוות מהנדסות וריפיקציה של רייצ'יפ הצטרף לצוותי הפיתוח של Arbe החל מהשלבים הראשונים של פיתוח השבב.

Arbe היא החברה הראשונה בעולם שמציגה רדאר ברזולוציה גבוהה עבור תעשיית הרכב, המאפשר נהיגה אוטונומית בכל הרמות החל מתמיכה בנהג (ADAS) ועד לנסיעה אוטונומית לחלוטין ללא נהג, כל זאת במחיר נגיש לשוק. מדובר במהפכה טכנולוגית של ממש בשוק הסנסורים לרכב, שכן הרדאר מספק רזולוציה גבוהה כמו זו של החיישנים האופטיים, אך ברמת האמינות והיציבות של טכנולוגיית הרדאר הוותיקה. המערכת פועלת על גבי שלושה שבבים מתקדמים שפותחו בחברה. היתרון המרכזי של מכ"ם הוא יכולתו לפעול בכל תנאי מזג אוויר ותאורה, בנוסף הוא מסוגל למדוד באופן מדויק את המרחק והמהירות של האובייקטים בסביבת הרכב. עם זאת, הרדארים בשוק כיום מציעים רזולוציה הנמוכה וסובלים מהתראות שווא. הרדאר של Arbe הוא הראשון בעולם הנותן מענה לשתי הבעיות הללו – הוא מספק רזולוציה גבוהה ובאמצעות האלגוריתמים של החברה, ומספר התראות השווא יורד למינימום.

על מנת לעמוד ביעדי פיתוח השבב הן ברמה הטכנולוגית והן בלוחות הזמנים המאתגרים, צוות מהנדסות וריפיקציה של רייצ'יפ הצטרף לצוותי הלקוח החל מהשלבים הראשונים של פיתוח השבב.

פיתוח ותחזוקת סביבות וריפיקציה שבאמצעותן נעשה תהליך לאימות שבבי הרדאר ובחינה של התנהגות השבב והאם עומד בדרישות הפיתוח המצופות. אתגרים מורכבים של תזמון מערכת הרדאר, אלגוריתם שאחראי על זיהוי עצמים בתמונה, מיון של המידע המתקבל באמצעות עיבוד תמונה ומידע, הקמת תשתיות database, תיקונים נדרשים ואימות סופי.

מאז החל שיתוף הפעולה לפני כשנתיים, חברת רייצ'יפ מספקת לארבה פתרון גמיש לצרכים הדינמיים של הפרויקט ועם הקרבה ל Tapeout וכניסת פרויקטים חדשים, גם הצוות של רייצ'יפ התרחב לשביעות רצון הלקוח.

מערכת SemIsrael