טכנולוגיה

מומחי Veriest מציגים בכנס DVCon

Veriest New Logo Nov2014 80 60

3 מאמרים של מומחי וריאסט נבחרו לכנס המוביל בתחום תכנון ווריפיקציה, שיתקיים במינכן ב 29-30 לאוקטובר.

חברת Veriest Solutions , חברה מובילה בתחום שירותי תכנון אלקטרוני, הודיעה היום שהוועדה הטכנית של כנס DVCon Europe, בחרה ב-3 מאמרים של מהנדסי החברה להיכלל בתוכנית המקצועית של הכנס המוביל באירופה בתחום תכנון ווריפיקציה.

המאמרים מכסים מגוון נושאים מתקדמים בתחום הוריפיקציה: "פיתרון דינמי ואג'ילי לנושא Functional Coverage, בעזרת SQL על ענן" של פיליפ דויצינוביץ', ידון בשימוש בכלים הזמינים במסגרת פלטפורמות ענן מסחריות לוריפיקציה מתקדמת.

שני מאמרים נוספים, ע"י עמית פסח ומילן ולהוביץ', ידונו ביישומים מתקדמים במתודולוגיית UVM.

משה זלצברג, מנכ"ל Veriest הוסיף: "אנחנו מאוד גאים על כך ששלושה מאמרים מפי המומחים שלנו התקבלו ע"י הוועדה הטכנית של DVCon, מבין מאמרים איכותיים רבים של חברות מובילות נוספות. זוהי עדות נפלאה על המצוינות של הצוות שלנו ועל הרצון העז שלנו לשתף מתודולוגיית עבודה מעולות עם לקוחותינו ושותפינו. אנחנו מצפים לפגוש מומחים אחרים בכנס ובתערוכה ולהחליף רעיונות והתנסויות."

כנס ה-DVCon הוא הכנס המוביל באירופה בתחום של תכנון ווריפיקציה. אחד מארבע כנסים דומים בעולם, הכנס מתקיים תחת חסות של Accellera Systems Initiative™, ומפגיש אנשי ארכיטקטורה, תכן ווריפיקציה. הכנס מתקיים השנה במינכן ב29-30 לאוקטובר 2019.

וריאסט מציגה בתערוכה הנלוות לכנס בביתן 504.

מערכת SemIsrael