שוק + פיננסי

קיידנס וחברת NI חתמו על הסכם אסטרטגי

cadencelogo8060

קיידנס הודיעה על רכישת AWR, החברה הבת של NI.

קיידנס וחברת נשיונל אינסטרומנטס (NI) מודיעות כי חתמו על הסכם לפיו קיידנס תרכוש מהאחרונה את תאגיד AWR, חברת בת של NI.

במקביל, הודיעו החברות כי חתמו גם על ברית אסטרטגית להרחבת קשרי הסחר ביניהן, על מנת להציע ללקוחות פתרונות מתקדמים וחדשניים בתחום ה-SYSTEM , בדגש על עולם התקשורת.

NI היא מהחברות המובילות בתעשייה בטכנולוגית תוכנה RF EDA, בתדרים גבוהים, ועל כן תעצים את יכולות ה-RF של קיידנס בתחום ה- SYSTEM

התוכנה של AWR נמצאת בשימוש בעיקר אצל מהנדסי RF ומהנדסי גלי-מיקרו המתכננים מוצרים אלחוטיים ומערכות בתדרים גבוהים ליישומי RF. הטכנולוגיה מסייעת ללקוחות להאיץ את מחזור התכנון והפיתוח של מוצריהם המשמשים לתחומי התקשורת, תחומי הבטחון והחלל, בתעשיית המוליכים למחצה, המחשוב והאלקטרוניקה, וזאת על ידי הפחתה משמעותית של הזמן הדרוש לממש רעיון לכדי מוצר.

הברית האסטרטגית בין החברות, מבוססת על שיתופי פעולה רחבים בין החברות מהשנים האחרונות, שנועדה לשפר את תהליכי הפיתוח והבדיקות בתעשייה, בדגש על הדור הבא של מעגלים משולבים אלחוטיים, תעשיית המובייל, תחום הניידים (IC) ועוד. באמצעות הסכם זה, החברות מצפות כי בתחום ה- SYSTEM האלקטרוני , הפיתוח של טכנולוגיות, מתודולוגיות וגם הקניין הרוחני – יתייעלו משמעותית.

המטרה היא לספק פתרונות מתקדמים לתהליכי התכנון משלבי הטרום-סיליקון ועד לבדיקות פוסט-סיליקון, ובכך לשפר את התכנון, האימות, וניתוח הדאטה לרמה טובה יותר. שיתוף פעולה זה מעוגן בעיקר סביב פלטפורמות Virtuoso ו-Spectre של קיידנס על בסיס תחומי האנלוג, mixed-signal ו-RF מצד אחד, והנתונים הפיזיים ממערכות המכשור PXI ו-NI Lab VIEW של NI מצד שני. בכך, יכולים הלקוחות ליהנות מתכנון מערכות מקיף באמצעות FLOW אחוד משלב הקונספט ועד הייצור. שיתוף הפעולה צפוי להפחית זמני יציאה לשוק וגם עלויות.

הפתרון ברמת ה- SYSTEM כולל גם את כלי התכן והסימולציה החדשים של קיידנס לאנליזה אלקטרונית וטרמית - Clarity™ 3D Solver, Celsius™ Thermal Solver and Sigrity™ PowerSI® technologies.

"ההתרחבות המהירה של מוצרים בתחום האלחוטי, הצרכני, תעשיית האוטומוטיב והחלל דורשת בהתאם קצב מואץ ביותר של חדשנות ושיתופי פעולה וכן פתרונות לתכנון גם ברמת ה- SYSTEM", כך אמר ליפ בו טן, מנכ"ל קיידנס העולמית. עוד הוסיף כי "ההסכם שחתמנו משמעותו flow אינטגרטיבי מרמת תכנון ה-mixed signal ועד לשלב האימות והבדיקה שלאחר הסיליקון, וזה בהחלט יקצר את הזמן הכולל של ייצור מוצרים אלקטרוניים".

"קיידנס היא שותפה אידיאלית עבורנו, שכן אנו עובדים יחד על מנת להגדיר את הדור הבא של תכנון מוצרים אלקטורניים ובדיקות מתודולוגיה", אמר אלכס דברן, מנכ"ל NI. "על ידי שילוב מערכות האימות והבדיקה לתעשיית המוליכים למחצה המתקדמת שלנו, יחד עם הטכנולוגיות החדשניות של קיידנס בתחומי האימות, ה-RF, וה-mixed signal האנלוגי, נוכל לעזור ללקוחותינו לא רק להפחית זמני יציאה לשוק ועלויות, אלא ממש לשפר את המוצרים שלהם. אנו גאים לעבוד עם קיידנס ומצפים להפוך את החזון הזה למציאות בסביבות עבודה מהירות ודינאמיות".

מערכת SemIsrael