ראשי

Veriest מבצעת וריפיקציה של רכיב LIDAR לשוק הרכב של Innoviz

Veriest New Logo Nov2014 80 60

צוותים של Veriest בארץ ובסרביה עבדו בשיתוף פעולה עם צוותים של חברת Innoviz, על מנת לאמת תפקוד של פעולות קריטיות של הרכיב.

חברת Veriest Solutions, חברה בינלאומית מובילה בשירותי הנדסה בתחום האלקטרוניקה, הודיעה היום כי השלימה פרויקט בו צוותיה מילאו תפקיד מרכזי בבדיקת אימות של חלקים קריטיים של שבב הLIDAR לשוק הרכב של חברת Innoviz, שמאפשר את מהפכת הרכבים העצמוניים.

במהלך הפרויקט, מספר רב של מהנדסים של Veriest בישראל וסרביה, אפיינו ומימשו תוכניות וריפיקציה עבור רכיב ASIC Mixed-Signal מורכב. העבודה בוצעה תחת לוח זמנים קצר, מה שדרש מהצוות לתכנן ולבדוק חלקים שונים של הרכיב במקביל. למרות מורכבותו של הרכיב, שכלל מגוון טכנולוגיות, הרכיב עבד מיד עם חזרתו ממפעל הייצור, ללא צורך בתיקונים.

ערן רשקס, מנהל הוריפיקציה של Innoviz ציין: "מהנדסי Veriest הוכיחו תרומה משמעותית להצלחה שלנו. הם הציגו מקצועיות, מסירות מלאה לחברה ולפרויקט ובאופן כללי, פעלו כאילו היו עובדי החברה ממש. כמו כן, הנהלת Veriest נתנה מענה לצרכינו המשתנים, וסייעו לנו בהתאמת הקצאת המשאבים לפרויקט, לפי הדרישות המשתנות מעת לעת". הוא הוסיף: "הייתה לנו חוויה מאוד מוצלחת בעבודתנו עם Veriest בפרויקט הזה".

משה זלצברג, מנכ"ל Veriest, אמר: "Innoviz היא חברה חדשנית, הפורצת דרך בטכנולוגיית LIDAR, שכמו יישומים אחרים בתחום הרכב, דורשים גישה שיטתית ומדוקדקת של עבודת הוריפיקציה, כפי שהפעלנו בפרויקט זה. זה היה כבוד גדול לVeriest לשתף פעולה עם החברה בפרויקט מאתגר כזה."

מערכת SemIsrael