ראשי

קיסייט מודיעה על מחויבותה לאימוץ תקן USB4 החדש‎

keysight8060

קיסייט משקיעה במו"פ טכנולוגי על מנת לזרז את אימוץ סטנדרט USB4 ומחויבת לתמוך באימוץ עולמי של תקן USB החדש לחיבוריות דיגיטלית.

Keysight Technologies הודיעה על מחויבותה לפעילות מחקר ופיתוח, המיועדת לתמוך באימוץ של סטנדרט USB4, שפורסם לאחרונה, בתעשייה וארגונים הפעילים בעולמות התקני 5G ו-IoT.

קיסייט מחויבת לפתח פתרונות שיאפשרו דיוק, מהימנות סיגנל גבוהה וביצועים, וכתוצאה של מחויבות זו החברה הייתה פעילה בצורה אקטיבית בפרסום סטנדרט הדור הבא USB4 על ידי ארגון USB Implementers Forum. מגוון רחב של מוצרים – הכולל: מחשבים ניידים ונייחים, התקני אחסון, טאבלטים, טלפונים חכמים, ומצלמות דיגיטליות – יסתמכו על טכנולוגיה זו המבוססת על סטנדרט USB4, המאפשרת ממשק plug and play עבור תקשורת דיגיטלית, ומבוססת על פרוטוקול Thunderbolt, שמספק יתרונות משמעותיים בתחומי רוחב פס, חשמל והעברת מידע.

"ארגון USB-IF מייצר שיתופי פעולה הדוקים בתוך התעשייה באמצעות הארגונים החברים בו, דוגמת קיסייט, שתומכת ביישום של פתרונות USB בעלי ביצועים גבוהים מצד אחד, אך גם אמינים, קלים לשימוש ואיכותיים", אמר ג'ף רוונקרפט, נשיא ו-COO של ארגון USB-IF. "התמיכה של קיסייט תסייע באימוץ של סטנדרט USB4 ותאיץ את ההגעה לשוק של מוצרים שהוסמכו לתקן החדש."

שיתוף פעולה בתוך התעשייה ופיתוח של פתרונות תואמים לפרוטוקול Thunderbolt אפשרו לקיסייט לתמוך באקוסיסטם של חברות המשתמשות במחברים בסטנדרט USB Type-C. האקוסיסטם הזה, הכולל יצרני סיליקון ואינגרטורים של מערכות, ירחיבו את פעילותם כדי לספק שוק גדל של מכשירים דיגיטליים שייהנו מהאימוץ של סטנדרט USB4.

"המחויבות של קיסייט לתמוך באקוסיסטם המבוסס על סטנדרט USB4 - יסייע בעידוד האימוץ של התקן החדש, שהוא גם סטנדרט החיבוריות הדיגיטלית הנפוץ", ציין סקוט בריידן, סגן נשיא בקיסייט טכנולוגיות. "על ידי כך שנציע פתרונות בדיקה ומדידה בעלי עלות-תועלת גבוהה נסייע להאיץ את הפיתוח, יישום ופריסה של מכשירי בעלי תאימות לתקן USB4. קיסייט מחזקת תעשייה צומחת ששמה במרכז את שיפור חוויות המשתמש."

על מנת להאיץ את האימוץ של תקן USB4 קיסייט מציעה פורטפוליו רחב של פתרונות לבדיקות השונות המחויבות על פי התקן, בהם:

– Keysight UXR real-time oscilloscope, פתרון שמציע דיוק בתצוגת הגלים בטווח תדרים רחב לבדיקות משדר ה- USB4;

- Keysight Vector Network Analyzer, פתרון שמאפשר אנליזה של ערוץ ה-USB4;

-Bit Error Ratio Testers מסדרת M800A, פתרון שמאפשר לבדוק את מקלט ה-USB4;

הפתרונות הללו מאפשרים זיהוי של שגיאות, אימות ואפיון השכבה הפיסית ובדיקת תאימות לסטנדרט.

מערכת SemIsrael