שוק + פיננסי

רבעון שיא למלאנוקס - עוקפת את התחזיות

Mellanox logo 80 60

השקת מוצרים חדשים הביאה לגידול של 30% בהכנסותיה של מלאנוקס ל-380 מיליון דולר.

מלאנוקס טכנולוגיות, מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה על תוצאותיה העסקיות לרבעון הרביעי ולשנת הכספים 2019 כולה.

"מלאנוקס מציגה שיאים בהכנסות, רווח תפעולי ותזרים מזומנים מפעילות עסקית הן ברבעון הרביעי והן בשנת 2019 כולה. כל קווי המוצרים המרכזיים שלנו צמחו ברבעון הרביעי, והמשיכו להוכיח את היתרונות של היצע המוצרים הרחב שלנו. אנחנו מספקים מעל 1.2 מיליון יחידות של כרטיסי הרשת המתקדמים שלנו ConnectX ו-BlueField ברבעון, המספרים הללו מונעים על ידי אימוץ רחב ידיים של יכולות ה- offload החכמות ויכולות החישוביות המאובטחות ברשת של מתאמים אלו. אנו ממשיכים להוביל עם מתאמי האית'רנט שלנו בקצב העברת נתונים של 25 גיגהביט לשנייה ומעלה. גם עסקי מתגי האית'רנט שלנו גדלים בקצב בריא ומציגים גידול עוקב בהכנסות של 25% במשך שני רבעונים ברציפות. הגידול מונע על ידי קו מוצרי הספקטרום שלנו בעלי קצב העברת נתונים של עד 400 גיגהביט לשנייה, פתרונות מתגי האית'רנט שלנו מותקנים במגוון רחב של יישומים לשווקים כמו Hyperscale, ענן, אחסון ושווקים פיננסים. אנו מצפים לראות המשך צמיחה עם הצגת מתגי ספקטרום 3 בקרוב", אמר איל וולדמן, נשיא ומנכ"ל מלאנוקס טכנולוגיות.

"ההכנסות לרבעון הרביעי מפתרונות האינפיניבנד שלנו צמחו ב-19% מרבעון לרבעון ובשנת 2019 כולה גדלו ההכנסות שלנו ב-29% בהשוואה לשנת 2018, מונעים על ידי אימוץ ניכר של פתרונות ה-HDR 200 גיגהביט לשנייה שלנו בפלחי שוק מחשוב העל, בינה המלאכותית, הענן והאחסון. אינפיניבנדHDR מאיץ כמעט שליש מפלטפורמות האינפיניבנד החדשות ברשימת מחשבי העל TOP500 האחרונה ונבחר לקשר מספר מחשבי על העוצמתיים ביותר בשנת 2020, כולל את Meteo France, המרכז האירופי לתחזיות מזג אוויר לטווח בינוני (ECMWF), פלטפורמת מחשב העל של Eni, וכמה תוכניות לאומיות ותוכניות Exascale", המשיך וולדמן. "אנו מרוצים מהאימוץ הרחב של כרטיסי הרשת, המתגים והכבלים שלנו למרכזי נתונים מובילים, כמו גם מהביצועים הכספיים המעולים שלנו לאורך שנת 2019, שהסתכמו בשיא הכנסות, רווח תפעולי ותזרים מזומנים מפעילות. אנחנו גאים לסיים את 2019 עם 876 מיליון דולר במזומן והשקעות לטווח קצר".

מערכת SemIsrael