שוק + פיננסי

Autotalks תתחיל יצור סדרתי עם יצרן רכב עולמי מוביל

autotalksloto8060

ערכת השבבים של אוטוטוקס נבחרה לפרויקט לאחר בדיקות מחמירות שאישרו את ביצועי תקשורת הרדיו המובילים ורמת האבטחה המשופרת של פתרון ה-C-V2X של החברה, וכן את העמידות התרמית של מערך השבבים ויכולות השידור המובילות שלו.

חברת Autotalks, מובילה עולמית בפתרונות תקשורת V2X הכריזה שמערך השבבים שלה נבחר לתוכנית ייצור סדרתי של רכבים עבור תקשורת בין כלי רכב באמצעות C-V2X בסין. אוטוטוקס תהיה חלק מאחד הפרויקטים הראשונים בשוק הסיני של פריסת C-V2X נרחבת, שהוא גם פרויקט ה-C-V2X הגדול הראשון של אוטוטוקס. המערכת שתיפרס תיבנה על ידי ספק Tier1 מוביל בתחום הרכב ותכלול מערכת בקרת טלמטיקה (Telematics Control Unit – TCU) עם תקשורת C-V2X על בסיס מערך השבבים של אוטוטוקס.

ערכת השבבים של אוטוטוקס נבחרה לפרויקט לאחר בדיקות מחמירות שאישרו את ביצועי תקשורת הרדיו המובילים ורמת האבטחה המשופרת של פתרון ה-C-V2X של החברה, וכן את העמידות התרמית של מערך השבבים ויכולות השידור המובילות שלו. יכולתה של אוטוטוקס לעמוד בלוח הזמנים הקשיח של הפרויקט סייעה גם היא לבחירה בחברה. פתרון ה-C-V2X של אוטוטוקס, המוכן לייצור סדרתי, עונה על כל הדרישות הסיניות בהיבטים של ביצועים, תצורה, תפוקה ואבטחת מידע. הפתרון מוכן כעת לפריסה בסין וכן בשווקים אחרים, לאחר בדיקות נרחבות בסין בשנה האחרונה.

לדברי חברת המחקר IHS Markit, סין צפויה להוביל את שוק ה-V2X העולמי. החברה חוזה שבשנת 2020 ייוצרו בסין 629,000 כלי רכב קלים שיצוידו בטכנולוגיית C-V2X ושהענקית מהמזרח תמשיך להוביל את שוק ה-V2X עד שנת 2024.

באוקטובר 2019, אוטוטוקס הציגה בהצלחה את ההתאמה של מערך השבבים שלה לתקן ה-C-V2X הסיני ולתקן האבטחה הסיני OSCCA בניסוי הגדול הראשון אי פעם שהדגים תאימות הדדית בתקשורת C-V2X ובו השתתפו מספר רב של יצרני רכבים.

"אנו גאים להיות חלק מתוכנית הייצור החלוצית המיועדת לפרוס את פתרון ה-C-V2X שלנו בעתיד הקרוב ברחובות סין", אמר חגי זיס, מנכ"ל אוטוטוקס. זיס הדגיש כי "הזכייה החשובה הזו מהווה עדות ברורה לאמון שיצרני הרכב המובילים וספקיהם נותנים באוטוטוקס ועדות לבידול שלנו כספקית עולמית של מערך שבבי V2X שקובעת את הסטנדרט לביצועים ולאבטחת מידע בתחום זה".

אוטוטוקס תציג את פתרון ה-V2X שלה בתערוכת Mobile World Congress שתיערך בברצלונה ב-24-27 בפברואר 2020. ניתן יהיה לבקר את אוטוטוקס באולם 5 (Hall 5) ביתן 5D81. 

מערכת SemIsrael