חדשות ישראל

Veriest תורמת לוריפיקציה של מעבדי חברת Nuvoton

Veriest New Logo Nov2014 80 60

מומחי חברת Veriest עבדו ביחד עם צוותי Nuvoton על מנת לאמת תפקוד של פעולות קריטיות בסביבה מרובת שפות (UVM-ML).

חברת Veriest Solutions, חברה בינלאומית מובילה בשירותי הנדסה בתחום האלקטרוניקה, הודיעה היום על השלמת פרויקט במהלכו צוותיה תמכו בחברת Nuvoton בוריפיקציה של מגוון יישומים קריטיים במשפחת המעבדים המתקדמים של החברה, המשמשים את לקוחותיה לבניית פלטפורמות מחשוב אמינות ומאובטחות.

במהלך הפרויקט, מהנדסיה של Veriest אפיינו ומימשו תוכניות וריפיקציה עבור רכיב System-on-a-Chip מורכב. חלק מסביבות הוריפיקציה שנוצרו ע"י אנשי Veriest כללו רכיבים הכתובים הן ב Specman - והן ב System Verilog - ועשו שימוש במתודולוגיית ה- UVM Multi-Language של ארגון Accelera, השיטה המקובלת לשילוב רכיבים שמומשו בשפות שונות. עבודה בוצעה תחת לוח זמנים קצר, מה שדרש מהצוות לתכנן ולבדוק חלקים שונים של הרכיב במקביל. UVM-ML מאפשר שילוב חלק של קוד קיים בשפה אחת יחד עם VIPs ורכיבי צד-שלישי נוספים בשפה אחרת.

הצוות המשולב ביצע את הפרויקט בתוך לוח זמנים מאתגר, שדרש משני הצוותים לשתף פעולה ולעבוד כתף-אל-כתף.

אילן מרגלית, דירקטור פיתוח IC של Nuvoton ציין: "מהרגע הראשון, בעזרת הידע העצום שלהם, מהנדסי Veriest הביאו תרומה מהותית לפרויקט המאתגר והחשוב, כאשר הם לקחו על עצמם חלק ממשימות הוריפיקציה המורכבות ביותר, הנדרשות להבטחת איכות של התוכן שלנו. כל זאת באופן מקצועי ותוך רמת מחויבות גבוהה ביותר לה יכולתי לצפות. בנוסף, מהנדסי Veriest השתלבו באופן מושלם בתוך תרבותה הפתוחה, מסבירת-הפנים והמעודדת עבודת-צוות של Nuvotonישראל. מעבר לכך, הנהלת Veriest הגיבה בגמישות ותשומת לב לצרכינו, שבאופן טבעי משתנים לאור זמן, לאור תנאי השוק הדינמיים בהם אנחנו פועלים".
והוסיף: "לסיכום, עבודתנו עם Veriest בפרויקט זה הייתה בהחלט חוויה חיובית!"

משה זלצברג, מנכ"ל Veriest, אמר: "היה לנו כבוד רב לעבוד באופן צמוד עם ההנהלה וצוות המהנדסים של חברת Nuvoton ישראל בסדרת פרויקטים מאתגרים אלו, בהם יכלו מהנדסינו לתרום מניסיונם ומומחיותם להצלחתה העסקית של הלקוח. שימוש במתודולוגיה ה- UVM-ML ע"י הצוות המקצועי שלנו בפרויקט, מדגים בצורה יפה כיצד שימוש במתודולוגיה המתאימה ביותר יכול להביא לרמות היעילות הגבוהות ביותר."

מערכת SemIsrael