טכנולוגיה

קיידנס מכריזה על VIP for PHY הראשון בתעשייה

cadencelogo8060

ה-VIP עבור שכבה פיסית הוא חלק מחבילת האימות של קיידנס, ה-Cadence Verification Suite™ ותומך באסטרטגיית Intelligent System Design של החברה, דבר המאפשר תכנונים מצוינים של מערכות על-גבי שבב בעזרת IP הטובים מסוגם.


קיידנס דיזיין סיסטמס הכריזה על הזמינות של ה-VIP הראשון בתעשייה לאימות שכבה פיסית. Cadence® VIP for PHY מכסה מגוון פרוטוקולים ומאפשר לבדוק בצורה יסודית את תכנוני השכבה הפיסית, ובכך עוזר להאיץ את הפיתוח של תכנונים של מרכזי נתונים, בינה מלאכותית, למידת מכונה ויישומים ניידים.

ה-VIP עבור שכבה פיסית הוא חלק מחבילת האימות של קיידנס, ה-Cadence Verification Suite™ ותומך באסטרטגיית Intelligent System Design של החברה, מה דבר המאפשר תכנונים מצוינים של מערכות על-גבי שבב בעזרת IP הטובים מסוגם.

Cadence VIP for PHY החדש מציע ללקוחות פתרון אימות מקיף עבור פרוטוקולים וממשקי השכבה הפיסית המורכבים והמאתגרים ביותר, לרבות PIPE 5.2 עבור PCI Express® (PCIe®) 5.0, USB3 ו-USB4, DFI עבור LPDDR4, DDR5 ו- HBM2E, וכן MIPI® D-PHYsm/C-PHYsm עבור CSI-2sm 2.0 ו- DSIsm 2.0. עם ה-VIP לשכבה הפיסית ניתן לקצר את זמן היציאה לשוק בעזרת יכולות מובנות מתקדמות לאימות שכבה פיסית, כדוגמת:

בדיקות תזמון ברמת השכבה הפיסית

יכולת להניע תנועה 'אדישה' לפרוטוקולים ומודעת לפרוטוקולים, לצורך בדיקות יסודיות ומקיפות

Scoreboard מובנה לניתוח מסלול קליטה, מסלול שידור ולולאה חוזרת

שליטה על ריצוד ( Jitter) , spread spectrum clock ו-שיעור שגיאות (Bit Error Rate)

בנוסף, כולל הפתרון את טכנולוגיית ™TripleCheck מבית קיידנס המספקת למשתמשים תוכנית אימות שמיוחסת לשכבה הפיסית וקשורה למפרט, כמו גם למודלי כיסוי מקיפים וחבילת בדיקות, במטרה להבטיח תאימות עם מפרט הממשק.

"אימות שכבה פיסית מצריך שיטות ייחודיות שמבטיחות שכל דרישות התזמון, ההספק והתפוקה מקבלות מענה בתנאים שונים ומגוונים," אמר מושיק רובין, מנהל קבוצת ניהול מוצרי IP לאימות בקבוצת אימות ומערכות של קיידנס. "עם ה-VIP הראשון בתעשייה הייעודי לשכבה פיסית, אנו מאפשרים ללקוחות לאמת את תכנוני השכבה הפיסית ביעילות ולהבטיח שהתכנונים תואמים למפרטי הסטנדרטים ועומדים במדדי הביצועים הספציפיים ליישום, על מנת לספק את המסלול המהיר ביותר לסגירת אימות IP."

מערכת SemIsrael