ראשי

Veriest תומכת בפיתוח של רכיב מכ"ם חדשני של חברת Arbe

Veriest New Logo Nov2014 80 60


צוות Veriest תרם רבות לבדיקת פונקציות האבטחה של הרכיב.


חברת Veriest Solutions, חברה בינלאומית מובילה בשירותי הנדסה בתחום האלקטרוניקה, הודיעה היום שמהנדסיה תמכו בחברת Arbe בפיתוח סידרה של רכיבים מכ"ם מתקדמים לשוק הרכב, המיועדים לפתרונות נהיגה אוטונומית.

במהלך הפרוייקט, עסקו מהנדסי Veriest בוריפיקציה של פעילותם התקינה של מספר יחידות קריטיות, כולל מעבד הבטיחות של הרכיב, כמו גם נכונות תפקוד ברמת ה System-on-Chip. העבודה נעשתה תחת נוהלי איכות ודרישות תקינה מחמירים של תעשיית הרכב. הדבר דרש פעילות צמודה עם מתכנני הרכיב כדי להתגבר על מספר אתגרים, המציגים אופני שימוש ריאליים, שלא מומשו עד כה על ידי רדארים ברכבים.

אבי באואר, סמנכ"ל הנדסה של ארבה, אמר: "עמידה בדרישות המערכת, כולל כל אופני השימוש תוך הקפדה על רמת בטיחות גבוהה, היא משימה ראשונה-במעלה עבורנו בארבה, על מנת שנוכל להביא פתרונות בטיחות ללא-תקדים בשוק הרכב. אנחנו שמחים לעבוד עם Veriest כדי לוודא שהפתרון שלנו הוא הטוב ביותר, על מנת להפוך חזון שבו ישנם אפס-נפגעים בכביש למציאות".

משה זלצברג, מנכ"ל Veriest, הוסיף: "צוות ארבה נמצא בחזית המחקר והפיתוח של רדארים לשוק הרכב, רכיב המוסיף נדבך חישה חשוב עבור הולכי-רגל ורכבים, ומאפשר עתיד של פתרונות נהיגה בטוחים יותר. לכן, זוהי זכות גדולה עבורנו לשתף פעולה עם ארבה ולתרום לוריפיקציה של תפקודי הבטיחות והSoC- של משפחת מוצרים זו."

מערכת SemIsrael