ראשי

קיידנס מציגה את Xcelium ML - המשתמש בלמידת מכונה

cadencelogo8060

השיפור בביצועי מנוע הליבה מאפשר להגדיל את תפוקת הווריפיקציה על ידי הפחתת מחזורי הסימולציה עם תאימות ב-Coverage בריצות רנדומליות.


קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence), יצרנית שבבים בינלאומית מובילה, הודיעה כי סימולטור הלוגיקה Xcelium שופר עם טכנולוגיית למידת מכונה (ML). הסימולטור החדש מכונה Xcelium ML ונועד להגדיל את תפוקת הווריפיקציה. Xcelium ML משתמש בטכנולוגיה של למידת מכונה ובתוכנת חישוב מבוססת ליבה, ומאפשר לסיים את משימת הוריפיקציה במהירות של עד פי חמישה על רגרסיות רנדומליות.
Xcelium ML משתמש בתוכנת חישוב ובטכנולוגיית למידת מכונה קניינית המתממשקת ישירות לגרעין הסימולציה, על-מנת ללמוד באופן איטרטיבי לאורך רגרסיית סימולציה מלאה. הסימולטור מנתח את הדפוסים החבויים בסביבת האימות ומנחה את גרעין הרנדומיזציה של הסימולטור בהרצות הרגרסיה הבאות, כדי להשיג כיסוי (coverage) תואם עם כמות קטנה יותר של מחזורי סימולציה.

סימולטור Xcelium של קיידנס מספק את ביצועי מנוע הליבה הטובים מסוגם עבור SystemVerilog, VHDL, Mix-Signal, Low-Power ו-x-propogation. הסימולטור תומך גם בסימולציית ליבה אחת וגם בריבוי ליבות, במבנה אינקרמנטלי ומקבילי, ושמירה/אתחול עם הטענת בדיקות דינמית. Xcelium Logic Simulator הוטמע בהצלחה ונמצא בשימוש אצל מרבית יצרניות השבבים הגדולות וברוב החברות המובילות בענפי הרכב והאלקטרוניקה.

"Xcelium ML מבוסס על טכנולוגיה עוצמתית ומספק דוגמה מצוינת להזדמנות החשובה שיש לנו למינוף של טכנולוגיות למידת מכונה בתהליך הווריפיקציה," אומר פול קמינגהאם, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל קבוצת הוריפיקציה וסיסטם בקיידנס. "סימולציית לוגיקה ממשיכה להיות סוס העבודה של האימות הדיגיטלי, ואנחנו משקיעים רבות במיטוב ביצועים בסיסיים כדוגמת ה-Xcelium ML על מנת לספק את תפוקת הווריפיקציה הגבוהה ביותר ללקוחות המשתמשים בזרימה שלנו."

מערכת SemIsrael