דיווחים מהשטח

סבב מינויי בכירים בחברת אפלייד מטיריאלס

applied80 60

פעילות אפלייד מטיריאלס ישראל נמצאת בצמיחה מואצת בשנים האחרונות ורשמה השנה נתוני שיא; החברה מגייסת בימים אלו עשרות עובדים חדשים.


אפלייד מטיריאלס מודיעה על סבב מינויים בחברה:

רחל פישביין קליינר, מצטרפת לצוות הנהלת משאבי אנוש העולמי של אפלייד מטיריאלס, המעסיקה כ- 22 אלף איש ברחבי העולם, ותוביל ארגון חדש הנקרא“Global HR Business Partners and Services” , שתפקידו לספק למנהלים בחברה כולה כלים לניהול HR מתוך שותפות עסקית חזקה ומיקוד בתחום אסטרטגי זה. רחל תמלא את התפקיד הגלובלי מישראל. רחל הצטרפה ב-1996 לחברת "אורבוט" שנרכשה על ידי אפלייד מטיריאלס ב-1997 ומילאה תפקידים שונים במשאבי אנוש, כולל במטה בקליפורניה. מאז 2009 היא החזיקה בתפקיד סמנכ"לית משאבי האנוש של אפלייד ישראל ובשנה האחרונה שימשה גם כמנהלת משאבי האנוש הגלובלית של חטיבת ה- IPC (Image processing Control) הכוללת בתוכה את החטיבה הישראלית.

את רחל תחליף בתפקידה ריקי אלוני אשר תשמש כסמנכ"לית משאבי האנוש של אפלייד מטיריאלס ישראל. ריקי הצטרפה לאפלייד לפני כ- 20 שנה ומילאה שורה ארוכה של תפקידים בתחומים מגוונים לרבות אנליסטית עסקית, מנהלת פרוגרמות וראש מטה. בעשור האחרון התמקדה ריקי בתחום משאבי האנוש בתפקידי ניהול מגוונים בשיתוף פעולה עם יחידות עסקיות שונות בחברה.

דיוויד בלום מונה לסמנכ"ל השיווק של החברה. דיוויד יהיה אחראי, בין היתר, על בניית האסטרטגיה השיווקית, מחקרי השוק, מנהלי שיווק המוצרים השונים ועוד. לתפקיד זה חשיבות מיוחדת בפרט לאור העובדה שאפלייד ישראל פועלת כיחידה עסקית עצמאית המשווקת ומוכרת את המערכות שלה, בין היתר, לחברות הגדולות בתעשיית השבבים הפרוסות באסיה, אירופה וארה"ב. בשנים האחרונות שימש דיוויד כיועץ לחברה בנושאי אסטרטגיה ושיווק וסייע בפיתוח מיומנויות שיווק עבור יחידות עסקיות שונות באפלייד מטיריאלס ישראל ובאפלייד העולמית. דייוויד החל את הקריירה שלו כמהנדס באינטל ולאחר מכן, ביצע שורה ארוכה של תפקידי ניהול מגוונים בחברת KLA, בעיקר בעמק הסיליקון.

מערכת SemIsrael