ראשי

DSPG מצטרפת לפרוייקט Connected Home over IP

DSPG logo 80 60

DSP Group הודיעה כי תצטרף לברית טכנולוגית חדשה בשיתוף חברות ההייטק אמזון, גוגל ואפל לטובת קוד אחיד לבתים חכמים – פרויקט Connected Home Over IP או בקיצור - CHIP.


חברת DSPG הצטרפה לברית טכנולוגית חדשה של Zigbee alliance במסגרת פרויקט Connected Home over IP או בקיצור CHIP. בנוסף לחברת DSPG, החברה היחידה מישראל, שותפות בברית החדשה גם חברות אפל, גוגל, אמזון, איקאה, סמסונג ועוד. החברות השותפות בברית חתמו על הסכמים לשימוש בקוד פתוח ב-IoT ליישום ולתאימות בבתים חכמים.

המטרה של הקבוצה היא להגדיר סט טכנולוגיות רשת מבוססות IP למכשירים שונים. המהלך של החברות יקל על יצרנים ועל משתמשים בבתים חכמים להתחבר ולהפעיל מגוון רחב של מוצרים מחברות שונות תחת מערכות הפעלה הקיימות בבית. ההסכמה של החברות לעבוד בקוד פתוח לכל מוצרי ה-IoT יאפשרו למשתמשים חיבור פשוט והפעלה קלה לכלל המוצרים כדוגמת מתגים חשמליים, מערכות הפעלה קוליות, מכשירי עזר חכמים לבית ועוד. DSP Group, במסגרת השתתפותה בפרויקט CHIP, בונה על מערכות היחסים השיתופיות ההדוקות שלה עם רבים מחבריה, כולל גוגל ואמזון, כדי לעזור ללקוחותיה לפתח את הדור הבא של מכשירי הבית החכם.

במסגרת שיתוף הפעולה, DSPG תתרום לגופים החברים בברית את הידע שצברה בתחום ההפעלה הקולית ובעיקר בטכנולוגיית ה-ULE במטרה לספק חיבור אלחוטי דל-עצמה לטווחים רחוקים יותר. הודות לטכנולוגיה זו מוצרים לבתים חכמים מסוגלים לעבוד יותר זמן, באיכות טובה יותר, לטווח רחוק תוך שמירה על חיסכון בחיי סוללות או חשמל.

סמנכ"לית השיווק בחברת DSPG, טלי חן: "זו תקופה מרגשת עבור IoT, בתים חכמים והפעלת קול כממשק משתמש. הפעלת ממשק אלחוטי בצורה האמינה והחלקה ביותר היא בסיסית לחוויית המשתמש ולהצלחתו של כל מוצר בתחום. לכן אנו נרגשים ומצפים לעבוד עם חברי יוזמת ה- Zigbee Alliance ו- Project CHIP כדי להגדיר ממשק העונה על הדרישות של הברית החדשה, תוך מתן שירות בטכנולוגיית אנרגיה בעצמה נמוכה, אלחוטית, ללא הפרעות, לכל הבית עם תמיכה בהפעלה קולית דו-צדדית".

מערכת SemIsrael