חדשות ישראל

נובה מקימה חדר נקי חדש של 1500 מ"ר ברחובות

NOVA 2019 8060

נובה, חברת ההייטק הרביעית בגודלה בבורסה הישראלית, גייסה עשרות עובדים מתחילת השנה, כדי לעמוד בביקושים הגוברים לשבבים מתוחכמים.


מאות מעובדי חברת ההייטק נובה והנהלתה הבכירה השתתפו בתחילת השבוע בטקס וירטואלי בהובלת נשיא ומנכ"ל נובה איתן אופנהיים להנחת אבן הפינה להקמתו של החדר הנקי החדש של החברה, שיתפרס על שטח של 1500 מ"ר, וזאת לאור הצמיחה בפעילות החברה בשנה האחרונה. בטקס השתתפו גם יו"ר דירקטוריון נובה מיכה ברונשטיין, וסמנכ"ל הנכסים בחברת גב-ים יואב רוסו.

נובה, חברת ההייטק הרביעית בגודלה בבורסה הישראלית, גייסה עשרות עובדים מתחילת השנה, כדי לעמוד בביקושים הגוברים לשבבים מתוחכמים. החברה עתירת הידע, שעברה בשנה האחרונה לבניין החדש שלה בפארק במדע ברחובות, מספקת פתרונות מדידה חדשניים למערכי הייצור של החברות הגדולות בעולם בתעשיית השבבים והמוליכים למחצה.

Nova clean room 400

החדר הנקי החדש יכלול את טכנולוגיות הייצור החדשניות ביותר בתעשייה, כולל התאמות לייצור ב–Industry 4.0, וישמש לייצור פתרונות המטרולוגיה המתקדמות ביותר של החברה. החדר יושתת על סביבת ייצור ארגונומית וחכמה, העשירה בפתרונות אוטומציה, מחשוב מלא של תהליך הייצור, מערכות סינון אוויר מתקדמות ומערכות אנרגיה נקייה.

מערכת SemIsrael