טכנולוגיה

קיסייט השיקה את תוכנת PathWave Design 2021

keysight8060

קיסייט תציג את הגרסא החדשה של PathWave Design באירוע הוירטואלי Keysight World Europe, שיתקיים בין התאריכים 22 ל-24 בספטמבר, זאת במסגרת מסלול ייעודי לעולמות הדור החמישי.


קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) הודיעה על ההשקה של PathWave Design 2021, תוכנה פתוחה, סקיילבילית ויציבה המיועדת לסייע בפיתוח של גלים מילימטריים ומוצרי דור חמישי (5G). פלטפורמת התוכנה החדשה מאפשרת למהנדסי תכנון ו-ולידציה להאיץ את הפיתוח של שבבים, מעגלים ומערכות, זאת באמצעות שילוב צב"ד בתהליכי התכנון בעלי ביצועים גבוהים ורמת דיוק.

שוק הדור החמישי צובר במהירות תאוצה. מפעילות רשת מסביב לעולם מצויות בתהליך של הגירה מרשתות 4G לפריסה של רשתות 5G מסחריות. יצרניות ציוד וספקיות נדרשות לבצע תהליכים של אופטימיזציה בין ביצועים, עלויות, והגעה מהירה לשוק, זאת כדי להתקבל כ"ספקיות נבחרות" בתהליכי פריסת רשתות ה-5G המרכזיים. אולם, סביבת התדרים הגבוהים בהן פועלות רשתות הדור החמישי, ובנוסף המורכבות של תכנון ואינטגרציה של מכשירים בסביבה החדשה, מצריכה גישה אחודה, מקצה לקצה, שתבטיח תכנון מוצלח של המכשיר והעברה מהירה שלו לייצור, ללא עיכובים או חזרה לאחור לפיתוח מחדש.

טום ליליג, מנהל פתרונות PathWave Software בקיסייט טכנולוגיות, ציין כי "מתודולוגיות התכנון של מוצרי דור רביעי, או אף מוקדמים יותר, היו מבוססות על הערכות ומדידות לא מדויקות, שמטרתן הייתה להאיץ את זמני ההגעה של המוצר לשוק. שיטות אלו אינן טובות מספיק בפיתוח של מוצרים מודרניים, הכוללים מורכבות גדולה יותר שנובעת מהמעבר לדור החמישי, והן לא מספיק טובות כדי לעמוד בדרישות הסטנדרטים של 5G".

קיסייט תציג את הגרסא החדשה של PathWave Design באירוע הוירטואלי Keysight World Europe, שיתקיים בין התאריכים 22 ל-24 בספטמבר, זאת במסגרת מסלול ייעודי לעולמות הדור החמישי. בנוסף, יכלול האירוע מסלולים לעולמות הרכב האוטונומי, בדיקות מתקדמות, רשתות מהירות בעידן הדיגיטלי, ואבטחת הרשת הארגונית.

פלטפורמת התוכנהPathWave מיועדת לספק פתרון לאתגר שמציב המעבר לתדרים גבוהים ומורכבות המערכות באמצעות שילוב של יכולות חדשות המיועדות לכלל שלבי התכנון, כולל: סימולציה, ולידציה, בדיקות וייצור. הערכת החברה מדברת על פתרון המאפשר למהנדסים לחסוך חודשים בלוחות הזמנים של פיתוח מוצר חדש, זאת באמצעות יישום של יכולות מתקדמות בתהליכי העבודה, דוגמת:
- האצת המהירות, והפחתת המורכבות, של ניתוח רמת השבב, וביצוע אימות באמצעות סימולציות אינטגרטיביות אלקטרומגנטיות.
- חיזוי הביצועים ברמות המעגלים החשמליים והמערכת באמצעות שימוש באותות מאופננים ומודלים מדויקים של מערכות RF.
- האצת תהליך הוריפיקציה באמצעות "הרצה" של סימולציות מקבילות בסביבות מחשוב בעלות ביצועים גבוהים בענן.

עוד כוללת סוויטת התוכנה Keysight PathWave Design 2021 את היכולות הבאות: סימולציה אלקטרו-מגנטית לבדיקת השפעת האריזה על שבבים ורכיבים אלקטרוניים המיועדים לשימושי 5G ומכ"מים; סימולציה מערכתית מרמת הרכיב ועד רמת האנטנה, כולל סיגנלים מאופננים; ביצוע ולידציה מלאה לרכיב מבחינה חשמלית ומערכתית; סימולציה של מערך האנטנות ומיתוג אלומות עם ערכים אמיתיים של המעגל והאנטנה; ועוד.

פלטפורמת התוכנה של קיסייט PathWave Design כוללת את הפתרונות הבאים: PathWave Advanced Design System; PathWave RFIC Design; PathWave System Design; PathWave EM Design; ו-PathWave Device Modeling.

מערכת SemIsrael