ראשי

פיתוח ישראלי של קיידנס מביא את אימות ה-IP לרמת השבב

cadencelogo8060

הפתרון החדש - Cadence® System-Level Verification IP - מאפשר יעילות גבוהה פי 10 של מכלולי בדיקה ברמת המערכת, בביצוע ובניתוח של שבבים מורכבים בענפי הרכב, המובייל ומוצרי צריכה.


Cadence הכריזה על Cadence® System-Level Verification IP, חבילה חדשה של כלים וספריות לאוטומציה של cache-coherency validation וניתוח של צווארי בקבוק בביצועי מערכת, בבדיקת מכלולי בדיקות למערכות על-גבי שבב, אפיקים וחילול תנועת CPU. בעזרת ה-System VIP החדש של קיידנס, לקוחות העוסקים בייצור שבבים מורכבים ומתקדמים עבור ענפי הרכב, המובייל ומוצרי הצריכה, יכולים כעת לשפר את יעילות האימות ברמת השבב בשיעור של עד פי עשרה.

פתרון System VIP החדש מבית קיידנס ממנף את המובילות הטכנולוגית של החברה בשוק אוטומציית האימות ברמת ה-IP ומביא אותה אל רמת השבב. הבדיקות הנוצרות בעזרת פתרון ה-System VIP של קיידנס ניתנות להעברה למנועי הסימולציה, האמולציה ו-prototypin, וניתן גם להרחיבן לשלבי הפוסט-סיליקון. פתרון System VIP של קיידנס כולל ארבע ספריות וכלים חדשים:

System Testbench Generator. מחולל המאפשר למשתמשים לייצר באופן אוטומטי מערכי בדיקה למערכות על-גבי שבב עם תצורות מורכבות של זיכרונות, מטמון, ממשקים וערוצי קונפיגורציה.

System Traffic Libraries. ספריות המספקות למשתמשים מגוון עשיר של בדיקות מוגדרות מראש שניתן לחבר אל מערך בדיקות System VIP, לרבות לכידות, ביצועים, ותתי-מערכות NVMe ו- PCI Express® (PCIe®).

System Performance Analyzer. כלי ניתוח המציע דיווח ווויזואליזציה של ניתוח ביצועים מקיף עבור תת-מערכות זיכרון, חיבורים פנימיים והתקנים היקפיים.

System Verification Scoreboard. מספק בדיקות מקיפות של לכידות מטמון (cache-coherency) ונתונים להתקנים היקפיים, זיכרונות וחיבורים פנימיים לכידים.

"אתגרי האימות הולכים וגדלים כל הזמן, עם העלייה במורכבות של בלוקי IP משולבים על מערכות על-גבי שבב", אומר פול קאנינגהאם, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל קבוצת המערכות והאימות בקיידנס. "פתרון Cadence System VIP החדש שלנו משפר באופן משמעותי את תפוקת האימות, בעזרת אוטומציה של כמה מאתגרי האימות גוזלי הזמן והעבודה המשמעותיים ביותר הקיימים היום ברמת השבב."

חבילת Cadence System VIP מהווה חלק מ-Cadence Verification Suite הרחבה יותר, והיא תומכת באסטרטגיית ה- Intelligent System Design™ של החברה. חבילת האימות של קיידנס מורכבת ממנועי ליבה ומטכנולוגיות אימות חכמות, המגדילות את תפוקת האימות ואת איכות התכנון, תוך עמידה בדרישות האימות עבור מגוון רחב של יישומים ומגזרים ורטיקליים.

מערכת SemIsrael