טכנולוגיה

מנכ"ל Veriest, משה זלצברג, פתח את כנס DVCon אירופה עם הרצאת Keynote

Veriest New Logo Nov2014 80 60

הכנס נפתח בהרצאת Keynote מפי משה זלצברג, מנכ"ל חברת Veriest Solutions, שדיבר על "מה עולם התכנון והוריפיקציה יכול ללמוד מעולם פיתוח התוכנה".


DVCon היא רשת כנסים בינלאומיים בנושא Design & Verification המתקיימים מידי שנה בארה"ב ובאירופה.
הכנסים נערכים בחסות ארגון Accelera, ארגון ללא-מטרות-רווח המקדם טכנולוגיות מתקדמות בתחום תכנון ווריפיקציה של מערכות אלקטרוניקה מורכבות.

השנה התקיים כנס DVcon אירופה – כמו אירועים אחרים בתעשייה – באופן וירטואלי בתאריך 27-28 לאוקטובר.

הכנס נפתח בהרצאת Keynote מפי משה זלצברג, מנכ"ל חברת Veriest Solutions, שדיבר על "מה עולם התכנון והוריפיקציה יכול ללמוד מעולם פיתוח התוכנה".

בהרצאתו טען זלצברג שמאז שחברת וריסיטי הישראלית (שלימים נקנתה ע"י חברת קיידנס) חידשה את מתודולוגיית Constraint-Ramdom והשיקה את סביבת Specman לפני כ25 שנה, לא הרבה התחדש בעולם הוריפיקציה.
למעשה, שפת וריפיקציה SystemVerilog היא שפה אחרת המבוססת על אותה גישה עקרונית. זאת לעומת תעשיות אחרות בהן חלו תמורות רבות וגדולות במהלך תקופה זו של רבע מאה.

לראייה, הביא זלצברג בהרצאתו מספר תחומים ומגמות שהתחדשו בשנים האחרונות בעולם פיתוח התוכנה, שעדיין לא הושמו בצורה משמעותית בעולם פיתוח השבבים ככלל, ובפרט תחום הוריפיקציה.

בהתבססו על הניסיון המצטבר של וריאסט במספר רב של פרוייקטים בתחום החומרה והתוכנה, נסקרו מספר רעיונות ששילובם עשוי לתרום לעולם פיתוח החומרה: מתוכנות קוד-פתוח, שימוש בשפת פייתון, אימוץ מתולוגיית פיתוח Agile, עד לשימוש נרחב ומושכל במחשוב ענן, בניתוח Data ובטכנולוגית בינה מלאכותית ולמידת מכונה בפיתוח שבבים.

הרצאות Keynote נוספות הוצגו על ידי ד"ר מייק מייברי, CTO חברת Intel, ויקי מיטשל, סמנכ"לית הנדסת מערכות ב ARM וד"ר מטיאס טראוב, ראש ארגון ארכיטקטורה וטכנולוגיות של קבוצת Volkswagen.

בנוסף, הכנס כלל הרצאות טכניות ופאנלים רבים מפי מומחים של חברות כגון ST,NXP Mentor, Synopsys, Qualcomm, Intel, Infineon, Optima,, Veriest ועוד.

ההרצאות זמינות לצפייה לאלו שנרשמו לכנס באתר: https://dvcon-europe.org

מערכת SemIsrael