דיווחים מהשטח

סינופסיס תורמת למגן דוד אדום כדי להתמודד מול הקורונה

synopsys8060

עובדי סינופסיס בישראל חברו לקרן Synopsys Foundation בכדי לתרום יחד את הסכום למד"א ולסייע למטרה החשובה של שיפור בריאות הקהילה בתקופת הקורונה.


סינופסיס, חברת התוכנה ה-15 בגודלה בעולם, ועובדי שלוחת החברה בישראל המונה כ-160 עובדים, תרמו לארגון מגן דוד אדום למעלה מ-215,000 שקלים בכדי לסייע למד"א לרכוש קרוואן חדש לבדיקות קורונה שהארגון מבצע בשיתוף עם קופות החולים, משרד הבריאות ופיקוד העורף. רכישת הקרוואן תסייע להקל על העומס הצפוי בבדיקות קורונה לקראת החורף.

עובדי סינופסיס בישראל חברו לקרן Synopsys Foundation בכדי לתרום יחד את הסכום למד"א ולסייע למטרה החשובה של שיפור בריאות הקהילה בתקופת הקורונה.

התרומות הן חלק מהמאמצים המתמשכים של סינופסיס העולמית לספק מענה לצרכים קהילתיים. בנוסף, עובדי שלוחת סינופסיס בהרצליה העניקו תרומות אישיות למד"א. סינופסיס ומד"א קיימו טקס קצר של חנוכת הקרוואן הייחודי במוקד הלאומי של מד"א בקריית אונו.

אהוד לוונשטיין, מנכ"ל סינופסיס ישראל מסר: "משבר הקורונה הציב אתגרים חסרי תקדים לא רק בפני אזרחי העולם וישראל, אלא גם בפני כל האנשים והגורמים המסייעים למאבק בנגיף. לכן, קשה למצוא יעד טוב יותר לתרומה של סינופסיס העולמית ועובדיה בישראל מאשר ארגון מגן דוד אדום, שעושה עבודת קודש של הצלת נפשות בכל יום מימות השנה, וביתר שאת בזמן משבר הקורונה".

snps 2 12 2020 400

מימין לשמאל - אהוד לוונשטיין, מנכ''ל סינופסיס ישראל ואלי בין, מנכ''ל מדא. צילום - ליאור קליינברג

"אנחנו מלאי תודה והערכה כלפי סינופסיס העולמית, לעובדי החברה בישראל ולמנהל מרכז סינופסיס בישראל אהוד לוונשטיין על התרומה הנדיבה לפעילותנו", אמר מנכ"ל מד"א אלי בין. "הקרוואן החדש שנרכש בכספי התרומה של סינופסיס הוא בדיוק מסוג האמצעים שמאפשרים לנו להפעיל את מערך הבדיקות המסיבי הנדרש בכדי לאתר נדבקים בקורונה ולעצור את שרשרת ההדבקה, אתגר שאנו נדרשים להיענות לו במקביל לאתגרינו הרגילים".

מערכת SemIsrael