חדשות ישראל

Sondrel מתמקדת בשוק הישראלי

redtree 8060החברה מינתה את Redtree Solutions כנציגתה המקומית.


ישראל היא כר פורה לחדשנות, השני בגודלו אחרי עמק הסיליקון. לרבות מחברות הטכנולוגיה המובילות בעולם יש משרדים בישראל, והמדינה מתאפיינת בתרבות סטארט-אפ חזקה מאוד. מאחר שפירוש הדבר הוא שיש ביקוש גדול יותר למתכנני ASIC ממה שההיצע המקומי יכול לספק, מינתה Sondrel את Redtree Solutions כנציגתה המקומית לשירותי התכנון שלה.

"רדטרי היא השותפה המושלמת להבאת השירותים שלנו לשוק הישראלי", אמר מארק פינוק, מנהל המכירות של Sondrel באזור צפון אירופה וישראל. "במהלך חמש עשרה השנים האחרונות, רדטרי יצרה קשרים עם כל חברות המפתח שיכולות להיעזר במומחיות שלנו בתכנון רכיבי ASIC דיגיטליים מורכבים וגדולים". בנוסף, מאחר שרדטרי מייצגת מספר שחקני מפתח בענף האלקטרוניקה, היא מוכרת היטב לכל מי שמקים חברה חדשה. בישראל יש כר גידול נח מאוד לחברות מוליכים-למחצה חדשות, עם נגישות גבוהה לידע, כלים, מעבדות, וכסף, ובנוסף זרימה בריאה של רעיונות ועצות מחברות ויחידים התומכים בחברות החדשות.
כך שהבחירה של Sondrel להצטרף לאקוסיסטמה של רדטרי ASIC תפתח בפנינו דלתות רבות."

זהר שימלמיץ, מנהל המשרד הישראלי של Redtree Solutions, הוסיף כי "כמה מתחומי החדשנות המרתקים ביותר כרגע הם בינה מלאכותית, מרכזי נתונים ומערכות סיוע מתקדמות לנהג (ADAS). כל אלה זקוקים לרכיבי ASIC דיגיטליים מורכבים וגדולים, אך בגלל שחברות רבות כל כך מנסות לתכנן אותם, אין מספיק בעלי מיומנויות מקומיים זמינים, כך שזו הזדמנות שוק מושלמת עבור Sondrel. עם ניסיון של כמעט עשרים שנה בניהול פרויקטים של תכנון מהסוגים האלה ברמות הטכנולוגיות החדישות ביותר, Sondrel תוכל לספק את רוחב הפס הנוסף הדרוש לייצור ולשיווק של שבבים חדשניים. כשמדובר בחברות סטארט-אפ, זה יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון."

200 המהנדסים של Sondrel עובדים בצוותים על פרויקטים של לקוחות בכל רחבי העולם. החברה כבר שכללה תהליכי עבודה מאובטחת מרחוק כמה שנים לפני הסגרים שהוכרזו בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, כך שהיא יכלה להמשיך ולספק פרויקטים של תכנון בזמן ובמסגרת התקציבים שנקבעו. "כך זכינו למוניטין של אמינות ואיכות, שמהווה מושא לקנאתן של רבות מהיריבות שלנו שנאבקו ליישם אמצעים לעבודה מהבית", הוסיף מארק פינוק. "לכן אנחנו בטוחים שבעזרת רדטרי, שתשמש כנציגת המכירות המקומית שלנו ותספק תמיכה יוצאת מן הכלל המבוססת על הבנה מעמיקה ב-ASIC, נוכל לספק לחברות ישראליות את השירות הטוב ביותר, החל בתכנון הקונספט וכלה בשילוח הרכיבים ללקוחות."

מערכת SemIsrael