טכנולוגיה

קיידנס מציגה את הדור הבא של טכנולוגיית Sigrity X מהירה עד פי 10

cadencelogo8060

הטכנולוגיה של Sigrity X ממנפת ארכיטקטורת מחשוב מבוזרת ופורצת-דרך, לטובת יישומים עתירי ביצועים בתחומי האוטומוטיב, תקשורת 5G, התעופה והחלל.


קיידנס דיזיין סיסטמס, יצרנית שבבים בינלאומית מובילה, הכריזה על השקת Sigrity™ X - הדור הבא של פתרונות לניתוח שלמות אותות והספק (SI/PI). Sigrity X מציעה מנועי סימולציה חדשים ועוצמתיים לניתוח ברמת המערכת, והיא כוללת את הארכיטקטורה המבוזרת והחדשנית של מוצר ספינת הדגל של קיידנס, ה- Clarity™ 3D Solver. החבילה החדשה של כלי Sigrity X עוזרת למתכננים להתמודד עם אתגרי הגודל והמדרגיות של סימולציות ברמת המערכת בתחומי האוטומוטיב, תקשורת 5G, מחשוב עתיר-ביצועים, וכן בענפי הביטחון, התעופה והחלל. היא מספקת שיפור של עד פי עשרה בביצועי מהירות הסימולציה ונפח התכנון, ובנוסף מאפשרת מעבר חלק בין תזרימי ניתוח שונים - מה שמייצר חוויית משתמש חדשה ומשופרת אשר מייעלת את זמן ההקמה של פתרונות ניתוח שלמות אותות והספק (SI/PI) ברמת המערכת.

בנוסף, גרסת הדור הבא עובדת בשילוב עם ה- Clarity 3D Solver של קיידנס ואף משולבת בצורה עמוקה ביותר במוצרים Allegro® PCB Designer ו- Allegro Package Designer Plus מבית קיידנס. האינטגרציה ההדוקה הזו מאפשרת למתכנני שבבים ולוחות לשלב מערכות מרובות לוחות ומרובות מארגים, מקצה לקצה, על מנת להוביל ל- signoff מוצלח של פתרונות לניתוח שלמות אותות והספק (SI/PI).

"קיידנס משקיעה כל מאמץ כדי להתמודד עם אחת הבעיות המאתגרות ביותר בניתוח ברמת המערכת, בעזרת פתרונות המציעים מהירות ודיוק חסרי תקדים", אומר בן גו, סגן נשיא קבוצת Custom IC & PCB בקיידנס. "Sigrity X היא פריצת הדרך המשמעותית ביותר של Sigrity בעשור האחרון, והיא מייצגת הרבה יותר מאשר מנוע שתוכנן מחדש או ממשק משתמש שעבר שינויים. מדובר בשינוי פרדיגמה בכל הנוגע לתכנון פתרונות לניתוח שלמות אותות והספק (SI/PI) ולשיפור הפרודוקטיביות של הלקוח."

ארון יאנג, דירקטור בכיר ב-MediaTek: "הצלחתנו בתעשיות ה- 5G, הבידור הביתי, הרשתות ובתחומים נוספים תלויה מאוד בכלי תכנון וניתוח שיעמדו בקצב המהיר של שווקים משגשגים ובדרישות התובעניות של לוחות זמני הגעה לשוק. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם צוות Sigrity בקיידנס ומאוד מרוצים מהתוצאות שמספקת לנו מהדורת הדור הבא שלהם, Sigrity 2021. לא רק שהצלחנו לנתח מערכות רבות במהירות גבוהה פי עשר ובאותה רמת דיוק, אלא שהיכולת הורחבה גם לתכנונים גדולים ומורכבים יותר שבעבר לא ניתן היה לנתח. השיפור העצום בפרודוקטיביות מאפשר לנו לקצץ שבועות שלמים ממחזורי התכנון ולזרז משמעותית את אספקת המוצרים שלנו ללקוחות."

Sigrity X תומכת באסטרטגיית תכנון המערכות החכמה של קיידנס, המאפשרת חדשנות ברמת המערכת. ניתן לקרוא עליה באתר החברה:

www.cadence.com/go/SigrityX

מערכת SemIsrael