דיווחים מהשטח

תרומת סינופסיס ישראל לכפר הנוער נווה הדסה

synopsys8060יגאל בן זאב: "ליותר מדי ילדים ובני נוער בישראל אין אפשרות לקבל מחשב, למרות שברור לנו כי מחשב הוא תעודת מעבר בסיסית לעולם הדיגיטלי.


לעתים די במתנדב בודד חדור שליחות כדי לחולל שינוי מרחיק לכת בחייהם של רבים הזקוקים לסיוע. כזה הוא סיפורו של יגאל בן זאב מצוות המכירות בסינופסיס, שמוביל פעילות התנדבותית בסינופסיס ישראל. יגאל הציע לסינופסיס ישראל לשלב תרומה של מחשבים משומשים לבני נוער בין שאר הפעילויות ההתנדבותיות של החברה. כך נולדה תוכנית מורחבת של סינופסיס בהובלת יגאל לתרומת מחשבי דל של עובדי החברה לכפר הנוער נווה הדסה.

עובדים נוספים מהצוות מעורבים בעשייה, ביניהם צפריר טנר מצוות ה-IT ואביב דננברג מצוות השיווק.

מידי שנה בשלוש השנים האחרונות תרמה סינופסיס 20 עד 30 מחשבי דל ניידים לבני נוער בפנימייה של כפר הנוער החינוכי נווה הדסה שרבים מתלמידיו בעלי רקע משפחתי-חברתי קשה. עד היום נתרמו כבר כ-70 מחשבים והיד עוד נטויה.

snps hadasa 1

יגאל בן זאב: "ליותר מדי ילדים ובני נוער בישראל אין אפשרות לקבל מחשב, למרות שברור לנו כי מחשב הוא תעודת מעבר בסיסית לעולם הדיגיטלי. זו הסיבה שהתגייסנו לעניין. בביקורים שלנו בכפר אנו זוכים לראות את פירות ההתנדבות שלנו, תלמידים ותלמידות שהישגיהם השתפרו, חלקם כבר מתעניינים בלימודים טכנולוגיים ובוגרים שהמחשבים שקיבלו הכשירו אותם לקריירה צבאית ואזרחית. אנחנו בסינופסיס סבורים שתעשייה עתירת משאבים צריכה לתמוך באלה שגורלם לא שפר עליהם, וכך עשינו במקרה זה".

מערכת SemIsrael