ראשי

אפלייד מטיריאלס מרחיבה את הנוכחות בישראל

applied80 60

הכנסותיה השנתיות של החברה בישראל, המתמחה בבקרת ייצור שבבים, צפויות לצמוח ביותר מ – 60% השנה ולחצות לראשונה רף של 1 מיליארד דולר.

Read more...

Hailo גייסה 136 מיליון דולר להרחבת קו מוצרי המעבדים

hailo 8060 2021

גיוס זה הפך את החברה ליוניקורן. סבב הגיוס של Hailo הוא גיוס ההון הגדול ביותר אי פעם בתחום שבבי ה-AI למכשירי קצה, וממחיש את הביקוש העולמי חסר התקדים למעבדי בינה מלאכותית עבור ערים חכמות, קמעונאות חכמה, תעשייה 4.0, רכב וענפים נוספים.

Read more...

קיידנס משיקה את Integrity 3D-IC

cadencelogo8060

הפלטפורמה החדשה משלבת תכנון, יישום, וניתוח של מערכות הניתנים לשליטה ממקום אחד; הפתרון 3D-IC מהדור השלישי של קיידנס תומך במגוון רחב של תחומי יישומים כולל hyperscale computing, תקשורת 5G, מוצרי צריכה, מובייל ואוטומוטיב.

Read more...

NeuroBlade גייסה 83 מיליון דולר כדי להאיץ עיבוד נתונים

NeuroBlade 8060

הסטארט אפ הישראלי פיתח זיכרון חישובי שמאפשר שיפור של פי 100 בזמן העיבוד, והחל באספקה ראשונית של מאיץ עיבוד הנתונים שלו ללקוחות גדולים בעולם.

Read more...

כנס סמישראל אקספו 2021 - בעוד כחודשיים

semisrael 80 60

המפגש השנתי של כל מקצועני הסמיקונדקטור בישראל - סמישראל אקספו 2021 - יתקיים בתאריך 13 בדצמבר 2021, באווניו, אירופורט סיטי, הכנס צפוי לארח למעלה מ-1000 מקצועני סמיקונדקטור מישראל והעולם.

Read more...

Weebit הציגה לראשונה את טכנולוגיית הזיכרון שלה ב 28nm

weebitnano8060

השימוש ב-28nm מיועד למוצרי IoT ויישומי בינה מלאכותית, נהיגה אוטונומית ודור 5.

Read more...

חברת proteanTecs גייסה 50 מיליון דולר

fundraising 80 60

הגיוס הנוכחי הוא המשך של הגיוס שבוצע באוגוסט 2020 ומביא את החברה שפיתחה טכנולוגיה לניטור מערכות אלקטרוניות לסך גיוסים של 150 מיליון דולר.

Read more...

Synopsys PrimeSim מאיץ תכנון שבבים עבור אפליקציות לשימושים קריטיים

synopsys8060

תהליך Signoff עם ניתוח אמינות לכל אורך מחזור החיים והסמכה למפעלי ייצור שבבים מונע תכנון יתר ושינויים הנדסיים יקרים בשלבי תכנון מאוחרים בענפי הרכב, התעופה והחלל, הביטחון, הרפואה והתקשורת ב-5G.

Read more...

Hailo מתרחבת באירופה: תשתף פעולה עם MicroSys הגרמנית

hailo 8060 2021

פתרון ה-AI החדש ברמת שרת הקצה מאפשר ביצועים גבוהים ויכולות מורחבות של הסקה (inference) בבינה מלאכותית בהתקני הקצה. פלטפורמת ה-AI מוכנה ליישומים ומציעה פתרון ברוחב פס גבוה ובצריכה הספק יעילה בקצה הרשת, עבור יישומים דוגמת תעשייה 4.0, רכב, מיכון כבד ותחומים נוספים.

Read more...

קיידנס משיקה את Helium Virtual and Hybrid Studio

cadencelogo8060

הודות לפלטפורמה החדשה, אימות באמצעות מודל וירטואלי או היברידי של מערכות על גבי שבב (SoC) הופך למהיר יותר בכמה סדרי גודל לעומת אימות עם מודל RTL טהור, והיא גם מאפשרת פיתוח תוכנה בשלב מוקדם יותר, עוד לפני שמודל ה-RTL זמין.

Read more...

הצעות קריאה נוספות